ЗОШТО ДА ГО ИЗБЕРЕТЕ HILIFE КРЕКЕРОТ?

Вистински крекер

Дава енергија

Низок гликемиски индекс

Погодно за спортисти

Здрава ужинка за целото семејство

Мултифункционален

Здрави масти

Протеини

Диетални влакна

Добитник на Certificate of Appreciation од Techstars Startup Weekend Skopje

НАШИ ПРЕДЛОЗИ

КОРИСНИ РЕЦЕПТИ

...
КРЕКЕРИ СО ЛОСОС

220 kcal, 15,4g масти, 6,7g јаглехидрати, 3,2g диететски влакна, 11,1g протеин

 • 3 крекери
 • 20 гр. light мајонез
 • 20 гр. лосос
 • 2 кисели краставички
...
ОМЛЕТ КРЕКЕРИ

314 kcal, 22,2g масти, 6,2g јаглехидрати, 3,5g диететски влакна, 19,9g протеин

 • 3 крекери
 • Омлет од 2 јајца
 • 15гр. црвена пиперка
...
ПЕСТО КРЕКЕРИ

330 kcal, 24,4g масти, 6,3g јаглехидрати, 3,2g диететски влакна, 18,7g протеин

 • 3 крекери
 • 2 варени јајца
 • 15 гр. песто
...
МЕДИТЕРАНСКИ КРЕКЕРИ

165 kcal, 9,8g масти, 8,3g јаглехидрати, 3,8g диететски влакна, 10,1g протеин

 • 3 крекери
 • 30 гр. грчки јогурт 0% fat
 • 3 шери домати
 • 3 маслинки
...
ДАСКА

даска за четири лица

 • крекери
 • варени јајца
 • бри
 • шери домати
 • моцарела
 • ајвар
 • маслинки
 • кисели краставички
 • гауда кашкавал
...
ДАСКА

даска за четири лица

 • крекери
 • ореви
 • горгонзола
 • црвена пиперка
 • јаболка
 • шери домати
 • пршута
 • бри
 • мандарина
 • босилек

ШТО ВЕЛАТ НАШИТЕ ПОТРОШУВАЧИ ЗА НАС?

Стефан

Вистинска комбинација со јогурт и шери домати за вечерно уживање

Ивана

Одлични здрави грицки после тренинг

Лиридона

Store Owner

Највкусниот диетален продукт на пазарот!

ЛОКАЦИИ

КАДЕ МОЖЕ ДА ГИ НАБАВИТЕ НАШИТЕ КРЕКЕРИ:

ПРО-ФИТ ВИС

Адреса: ул. „Дане Крапчев“ бр.28, Скопје


Супер Тинекс Зебра

Адреса: ул. „Васил Ѓоргов“ бр.16, Скопје


Супер Тинекс Првомајска

Адреса: бул. „Борис Трајковски“ бр.66 (Првомајска), Скопје


Супер Тинекс Еаст Гате

Адреса: ул. „Беласица“ бр. 2, Скопје


Супер Тинекс Лиса


Адреса: бул. „Видое Смилески-Бато“ бр.8, Скопје


Супер Тинекс Кончар

Адреса: бул. „3-та македонска бригада“ бр.56, Скопје


Супер Тинекс Кончар

Адреса: бул. „3-та македонска бригада“ бр.56, Скопје


Супер Тинекс Цветен

Адреса: ул. „Св. Кирил и Методиј“ бр.1, Скопје


Аптека Амброзија Фарм “Betty”

Адреса: ул. „Бул.Партизански Одреди“ бр.34, Скопје


Морига- Здрава Храна

Адреса: ул. „ул.Коста Новаковиќ“ бр.7, Скопје


Тобако Милениумски Крст ВОДНО

Водно


ЛА НОИ

Адреса: ул. ,,Орце Николов'' 204, Скопје


Synergy fitness & spa

Адреса: ул. ,,23 Октомври'' бр.11а, Скопје


Fierce Fitness

Адреса: ул. ,,Бул.Св.Климент Охридски"' бр.68, Скопје


Palestra Fitness Center

Адреса: East Gate Mall 2 кат, Скопје


ДОБИВАЈ КОРИСНИ РЕЦЕПТИ НА EMAIL

Loading
Your message has been sent. Thank you!